3. ADVENTNA NEDELJA, 15.12.2019

V ponedeljek goduje Adelajsa, kraljica, v torek Janez de Matha, redovnik, v sredo Vunibald, opat, v četrtek Urban V., papež, v petek Dominik, opat, v soboto Peter Kanizij, duhovnik, prihodnja nedelja bo 4. adventna nedelja.

V ponedeljek bomo začeli z božično devetdnevnico. Naj bo to župnijska priprava na praznik Gospodovega rojstva. Vabim vse, da se vsak večer ob 18h udeležite devetdnevnice, za otroke pa je devetdnevnica del verouka, saj do 8. januarja otroci nimajo več verouka.

Od ponedeljka naprej boste lahko v kiosku po večernih mašah kupili koledarje, pratiko in kadilo z ogljem. Blagoslovljeno vodo lahko dobite zadaj pod korom v kotličku.

V sredo po večerni maši bo srečanje svetopisemske skupine.

V petek dopoldne bom obiskal bolne in starejše pred božičnimi prazniki. Če želite da še koga obiščem in mu podelim zakramente sporočite v župnišče.

V soboto bodo delavnice za otroke pri sestrah ob 9. uri – božični aranžmaji.

V soboto od 17. ure naprej in v nedeljo od 7. ure naprej boste imeli priložnost za sveto spoved. Spovedoval bo g. Martin Zlobko, kaplan v zavodu sv. Stanislava v Šentvidu nad Ljubljano.

Prihodnjo nedeljo bomo imeli božično devetdnevnico pri maši ob 10. uri, in pri tej maši bomo sprejeli tudi luč miru iz Betlehema.

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00 in 11.30

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 17.30-18.30

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

Rast - junij 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom