2. nedelja po božiču, 5.1.2020

V ponedeljek Gospodovo razglašenje – sv. Trije kralji, v torek Rajmunf Penjafortski, duhovnik, v sredo Severin Noriški, opat, v četrtek Hadrijan, opat, v petek Gregor Niški, škof, v soboto Pavlin Oglejski, škof, prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik Jezusovega krsta.

Nocoj bomo obhajali tretji sveti večer, lepo vabljeni da tako, kot za prva dva sveta večera tudi nocoj pokadite in pokropite svoje stanovanje.

Jutri bomo obhajali slovesni praznik Gospodovega razglašenja ali sv. Treh kraljev – tretji božični praznik. Sveti maši bosta dopoldne ob 9. uri in zvečer ob 18. uri. Dar za trikraljevsko akcijo, ki je namenjena za misijone, kdor želi, lahko odda v nabiralnik pod korom. Verouk bomo nadaljevali od srede naprej po urniku, v ponedeljek verouka ne bo ker je praznik, veroukarji pa pridite k večerni maši. Otroci prinesite k večerni maši darove od adventne akcije »otroci za otroke«.

V sredo ob 16. uri bo srečanje skupine Abraham. Ogledali si bomo film o blaženem mučencu Alojziju Grozdetu.

Prihodnjo nedeljo bo srečanje odraslih pevskih zborov dekanije Kranj v župnijski cerkvi sv. Siksta v Predosljah. Ob 15. uri bo koncert dekanijskih pevskih zborov kjer bo sodeloval tudi naš mešani pevski zbor. Lepo vabljeni v Predoslje prihodnjo nedeljo.

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00 in 11.30

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 17.30-18.30

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

Rast - junij 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom