Jezusovo darovanje - svečnica, 2.2.2020

V ponedeljek Blaž, škof in mučenec, v torek Oskar, škof, v sredo Agata, devica in mučenka, v četrtek japonski mučenci, v petek Rihard, kralj, v soboto Hieronim, redovni ustanovitelj, prihodnja nedelja bo 5. nedelja med letom.

V ponedeljek na god svetega Blaža boste lahko prejeli pri večerni maši »blagoslov sv. Blaža«, ki naj nas varuje bolezni grla in vsakega drugega zla.

V sredo bo v naši župniji potekala konferenca dekanijskih duhovnikov dekanije Kranj. Začeli bomo s sveto mašo ob 9. uri ob somaševanju dekanijskih duhovnikov. Lepo vas povabim, tisti, ki imate čas, da pridete k tej sveti maši.

V četrtek ob 18. uri se bomo s sveto mašo spomnili tretje obletnice smrti našega prvega župnika g. Milana Grdena.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše, zvečer lepo vabljeni k pobožnosti prvega petka na čast Jezusovemu Srcu.

Sobota bo prva v mesecu, po maši se bomo izročili Marijinemu brezmadežnemu Srcu.

V soboto ob 19. uri bomo imeli kulturni večer v župnijski dvorani. Lepo povabljeni k predstavitvi našega velikega arhitekta Jožeta Plečnika. Predaval bo mag. Anton Berčan.

V nedeljo ob 15. uri bo srečanje za člane ŽPS v župniji Kranj Šmartin. Lepo vabim naše člane na to dekanijsko srečanje. Gost srečanja bo g. Peter Kokotec, ki nam bo spregovoril o pomenu župnije, delu ŽPS in pogledu na prihodnost.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 16.30-17.30

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

Rast za mesec april 2020