7. nedelja med letom, 23.2.2020

V ponedeljek Matija, apostol, v torek Valburga, opatinja, v sredo Branko, škof, v četrtek Gabrijel Žalostne Matere Božje, redovnik, v petek Roman, opat, v soboto Antonija Firenška, vdova, prihodnja nedelja bo 1. postna nedelja.

Ta teden bo zopet reden verouk po urniku, razen tisti, ki imate verouk pri župniku: 3., 5., 6. in 8. razred verouk odpade.

Ta teden ne bo uradnih ur.

V sredo bomo obhajali pepelnico in začetek postnega časa. Ta dan bo strogi post, lepo vabljeni k večerni maši in obredu pepeljenja ob 18. uri.

V petek bomo obhajali postni petek, zvečer lepo vabljeni k sveti maši in k pobožnosti križevega pota ob 18. uri.

V soboto ob 9h bodo pri sestrah delavnice za otroke.

Prihodnjo nedeljo bomo skupaj z župnijo Kranj imeli romanje na Tabor – Podbrezje. Ob 15.30 bo molitev križevega pota ob kapelicah in ob 16h sveta maša. Lepo vabljeni.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 30. dan za pokojnega Rožleta Valjavca, v soboto zvečer.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 16.30-17.30

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

Rast za mesec april 2020