12. nedelja med letom, 21.6.2020

Godovi v tednu pred nami

V ponedeljek Janez Fisher in Tomaž More, mučenca, v torek Jožef Cafasso, redovnik, v sredo slovesni praznik rojstva Janeza Krstnika, v četrtek Doroteja, mistikinja, v petek Jožefmarija Escriva, ustanovitelj Opus Dei, v soboto Ema Krška, kneginja, prihodnja nedelja bo 13. nedelja med letom.

V četrtek bomo obhajali državni praznik slovesno sveto mašo za domovino bomo obhajali dopoldne ob 9. uri. Večerne maše pa ne bo. Lepo vabljeni k sveti maši za našo domovino.

Prihodnjo nedeljo se bomo pri maši ob 10h poslovili od naših šolskih sester, ki bodo do jeseni zapustile redovno hišo. Gospodinje prosim za pecivo, ki ga v soboto zvečer prinesite za pogostitev in srečanje po maši. Prihodnjo nedeljo prosim da ne parkirate pred cerkvijo avtomobilov za deseto mašo.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojnega Franca Dolena v sredo zvečer.

MED TEDNOM: vsak dan ob 19.00 razen torek ob 7.00
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

ponedeljek: po večerni maši

sreda: po večerni maši

Če mašuje kdo drug, uradne ure odpadejo

Ob praznikih ni uradnih ur

Rast za junij 2021

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom