12. nedelja med letom, 21.6.2020

Godovi v tednu pred nami

V ponedeljek Janez Fisher in Tomaž More, mučenca, v torek Jožef Cafasso, redovnik, v sredo slovesni praznik rojstva Janeza Krstnika, v četrtek Doroteja, mistikinja, v petek Jožefmarija Escriva, ustanovitelj Opus Dei, v soboto Ema Krška, kneginja, prihodnja nedelja bo 13. nedelja med letom.

V četrtek bomo obhajali državni praznik slovesno sveto mašo za domovino bomo obhajali dopoldne ob 9. uri. Večerne maše pa ne bo. Lepo vabljeni k sveti maši za našo domovino.

Prihodnjo nedeljo se bomo pri maši ob 10h poslovili od naših šolskih sester, ki bodo do jeseni zapustile redovno hišo. Gospodinje prosim za pecivo, ki ga v soboto zvečer prinesite za pogostitev in srečanje po maši. Prihodnjo nedeljo prosim da ne parkirate pred cerkvijo avtomobilov za deseto mašo.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojnega Franca Dolena v sredo zvečer.

ORATORIJ 2020

Potekal bo od 17.8. do 21.8.2020
Prijavite se do 15. julija 2020, s prijavnico ki jo najdete na naslednji povezavi: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2I1oeRUZRdr7fW6u-k1fACtbtPbg3DfkgD6S0qsuDaEVHrQ/viewform

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

med tednom po večerni maši. kadar mašuje drug duhovnik, uradne ure odpadejo.

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

RAST za avgust 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom