13. nedelja med letom, 28.6.2020

V ponedeljek Peter in Pavel, apostola, v torek prvi mučenci rimske Cerkve, v sredo Estera, svetopisemska žena, v četrtek Ptujskogorska Mati Božja, v petek Tomaž, apostol, v soboto Urh, škof, prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik sv. bratov Cirila in Metoda, slovanskih apostolov.

Vzemite novo junijsko Rast.

V ponedeljek bomo obhajali slovesni praznik prvakov apostolov sv. Petra in Pavla. Sveti maši bosta ob 9h in zvečer ob 19h.

V ponedeljek bo ob 9h v ljubljanski stolnici posvetitev letošnjih novomašnikov, med katerimi bo prejel mašniško posvečenje novomašnik g. Anže Cunk iz Kokrice.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starješe, zvečer povabljeni k pobožnosti prvega petka.

Sobota bo prva v mesecu, po maši vabljeni k prvosobotni pobožnosti na čast Marijinemu Brezmadežnemu srcu.

Prihodnjo nedeljo ste lepo vabljeni na Kokrico, kjer bo nova maša ob 10. uri.

Poleg maš, ki so oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojnega Borisa Berganta, v soboto zvečer.

Umrla je Marija Jaklin iz Mrakove ulice 2. Pogreb bo v ponedeljek ob 12h na mestnem pokopališču v Kranju. Gospod, daj ji večni pokoj

MED TEDNOM: vsak dan ob 19.00 razen torek ob 7.00
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

ponedeljek: po večerni maši

sreda: po večerni maši

Če mašuje kdo drug, uradne ure odpadejo

Ob praznikih ni uradnih ur

Rast za junij 2021

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom