16. nedelja med letom, 19.7.2020

V ponedeljek Marjeta Antiohijska, mučenka, v torek Lovrenc, cerkveni učitelj, v sredo Marija Magdalena, spokornica, v četrtek Brigita Švedska, sozavetnica Evrope, v petek Krištof, mučenec, v soboto Jakob Starejši, apostol, prihodnjo nedeljo bomo obhajali 17. nedeljo med letom.

Prihodnjo nedeljo bo smenj v Struževem. Sveta maša bo na polju pri kapelici sv. Jakoba Starejšega, ob 11. uri.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali tudi Krištofovo nedeljo, blagoslovili bomo vozila in šoferje. Potekala bo običajna akcija MIVA za nakup vozil misijonarjem.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še maša ob 30. dnevu za pokojno Amalijo Strupi v sredo, na praznik Marije Magdalene, ob 20. uri na Rupi.

Umrl je Jože Primožič iz Mencingerjeve ulice 5. Pogreb bo v ponedeljek ob 13. uri na mestnem pokopališču v Kranju. Pogrebna maša bo v ponedeljek zvečer ob 19. uri. Gospod, daj mu večni pokoj...

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 17.30 - 18.30

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

RAST - november 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom