NEDELJA SVETE TROJICE, 3. 6. 2012

Na voljo je nova številka Družine in nova številka župnijskega lista Rast za dva tedna. Prav tako je na voljo nova številka Ognjišča in revija Prijatelj.

V torek, 5. 6., župniji ne bo svete maše.

Vse o sprejemanju mašnih namenov za naslednje tri mesece je zapisano v Rasti.

V četrtek, 7. 6., bo slovesni in zapovedani praznik SVETEGA REŠNJEGA TELESA IN KRVI. Sveti maši bosta ob 9.30 in ob 19h na Rupi. Na Rupi bo ta dan tudi procesija. Če bo slabo vreme, bo na Rupi samo sveta maša. Vse, ki ste prejšnja leta pripravili vse potrebno za procesijo in pri njej sodelovali, vas prosim, da to storite tudi letos. Letos bo malo spremenjena pot procesije. Zelo Vas prosim, da procesijo vzamete, kot globoko zakramentalno sporočilo. Zbranost in molitev bosta jasni dejstvi, da smo to tudi dojeli.

V soboto, 9. 6., bo romanje župnijskih sodelavcev. Mnogi župljani na različne načine pomagate pri župnijskem življenju, zato je prav, da se vsaj enkrat na leto odpravimo na skupno romanje. Na voljo bo en avtobus, zato se čimprej prijavite. Prijave sprejemam do konca uradnih ur v petek (8.6.).  Odhod avtobusa bo ob 7h izpred župnišča.

Ob četrtkih in petkih v juniju beremo pri sveti maši Vrtnice. Lepo povabljeni k svetim mašam.

Danes teden bo 10. nedelja med letom. Še so na voljo prijavnice za oratorij. Prijave sprejemamo do petka 15. junija. Prijavnico boste našli tudi na spletni strani. Po poldeseti sveti maši danes in naslednji teden Vas bodo v Baragovi učilnici čakali animatorji in jim boste lahko oddali prijavnice.

Še je na voljo zgoščenka Jutro življenja, ki je izšla ob prvi obletnici proglasitve papeža Janeza Pavla II. za blaženega. Pesmi prepeva sopranistka Francka Šenk. Zgoščenko po 10€ dobite v župnijski pisarni ali zakristiji.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019