19. nedelja med letom, 9.8.2020

V ponedeljek Lovrenc, diakon in mučenec, v torek Klara, devica, v sredo Ivana Šantalska, vdova, v četrtek Poncijan in Hipolit, mučenca, v petek Maksimilijan Kolbe, duhovnik in mučenec, v soboto Marijino vnebovzetje prihodnja nedelja bo 20. nedelja med letom.

V sredo bo maša tudi na Rupi ob 20. uri.

V petek bo maša samo zjutraj ob 7. uri, večerne maše ne bo.

V soboto bomo obhajali slovesni in zapovedani praznik Marijinega vnebovzetja. Sveti maši bosta ob 8h in 10h. Večerne maše ta dan ne bo. Pri maši ob 10h bomo zapeli Mariji v čast litanije in prejeli blagoslov z Najsvetejšim. Pri obeh maša pa bomo obnovili posvetitev slovenskega naroda Mariji.

Prihodnjo nedeljo bo iz naše cerkve prenos svete maše ob 10. uri preko radija Slovenija in Ognjišče.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Marijo Novak v četrtek zvečer in 7. dan za pokojno Tončko Hafner prav tako v četrtek zvečer.

MED TEDNOM: vsak dan ob 18.00 razen torek ob 7.00
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

ponedeljek: 8.00 - 9.00

Sreda: 16.30 - 17.30

Ob državnih in cerkvenih praznikih ni uradnih ur

Rast za mesec januar 2022

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom