23. nedelja med letom, 6.9.2020

V ponedeljek Marko Križevčan, mučenec, v torek Marijino rojstvo – mali šmaren, v sredo Peter Klaver, misijonar, v četrtek Nikolaj Tolentinski, spokornik, v petek Prot in Hijacint, mučenca, v soboto Marijino ime, prihodnja nedelja bo 24. nedelja med letom.

V torek bomo obhajali praznik Marijinega rojstva – mali šmaren. Sveti maši bosta dopoldne ob 9h in zvečer ob 19. uri. Po končani večerni maši pa bo molitveno srečanje Prenove v duhu.

V četrtek in petek bo potekal vpis v veroučno šolo. Več si preberite v Rasti ali na spletni strani.

V soboto bo molitveni dan za nove duhovne poklice na Brezjah. K sodelovanju je vabljena še posebej naša kranjska dekanija. Posebej vabim ministrante ta dan na Brezje in vse ostale. Ob 10. 30 bo sveta maša, prej pa bo molitveni program pred baziliko na prostem.

Poleg oznanjenih maš bo še 7. dan za pokojnega Jožefa Šumija v sredo zvečer.

MED TEDNOM: vsak dan ob 18.30,
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

do nadaljnega samo po telefonu ali elektronski pošti.

Rast za januar 2021

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom