26. nedelja med letom, 27.9.2020

V ponedeljek, Venčeslav, mučenec, v torek Mihael, Gabrijel in Rafael, nadangeli, v sredo Hieronim, duhovnik in cerkveni učitelj, v četrtek Terezija Deteta Jezusa, devica in cerkvena učiteljica, v petek Avgeli varuhi, v soboto Frančišek Borgia, redovnik, prihodnja nedelja bo 27. nedelja med letom, rožnovenska nedelja, praznik župnijskega žegnanja in praznik prvega svetega obhajila.

Vzemite novo oktobrsko Rast.

V sredo bo maša tudi na Rupi ob 18. uri.

V četrtek začnemo mesec oktober, ki je posvečen molitvi rožnega venca. Vabim vas vsak večer ob 18.20 k rožnovenski pobožnosti pred sveto mašo.

V četrtek bomo začeli tridnevnico pred praznikom prvega obhajila.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše. Od 18. ure naprej boste imeli priložnost za prejem uzakramenta svete spovedi, spovedoval bo duhovnik iz Trstenika.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali farno žegnanje – smn. Pri vseh mašah bo darovanje za potrebe župnijske cerkve.

Pri maši ob 10. uri bomo obhajali tudi praznik prvega svetega obhajila. Dve prvoobhajanki in 6. in 8. razreda pa bosta prejeli prvo obhajilo že v soboto pri večerni maši.

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 17.30 - 18.30

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

RAST - november 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom