O B V E S T I L O !

Zaradi epidemije so vse svete maše do nadaljnega BREZ udeležbe vernikov. Mašujem vsak dan sam, zasebno, po mašnih namenih, ki ste jih naročili. Ker se ne smete udeležiti svete maše zaradi epidemije, se tisti dan, ko bom maševal po vašem namenu, doma spomnite vaših pokojnih oz, namena, za katerega ste sveto mašo naročili.

Verouka do nadaljnega ne bo. Prav tako odpadejo vse druge skupine. Verouk bomo po počitnicah, če se stanje ne bo izboljšalo uredili na daljavo.

Župnijska pisarna je zaprta in obratuje samo preko telefona - za nujne zadeve pokličite.

Župnijska cerkev je odprta za osebno molitev ves dan. Pridete lahko samo zdravi ljudje pod pogojem, da upoštevate vse ukrepe, ki so zapovedani. V cerkvi je lahko največ 1 oseba oz. osebe iste družine / goapodinjstva.

Erik Švigelj Župnik

Kranj Zlato polje, 19.10.2020

MED TEDNOM: vsak dan ob 18.30,
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

do nadaljnega samo po telefonu ali elektronski pošti.

Rast za januar 2021

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom