19. nedelja med letom, 8.8.2021

V ponedeljek Terezija Benedikta od Križa – Edit Stein, mučenka, sozavetnica Evrope, v torek Lovrenc, diakon, v sredo Klara, devica, v četrtek Ivana Šantalska, redovnica, v petek Poncijan in Hipolit, mučenca, v soboto Maksimilijan Kolbe, duhovnik in mučenec, prihodnjo nedeljo bomo obhajali Marijino vnebovzetje.

V soboto bo maša zjutraj ob 7h, večerne maše ne bo.

V nedeljo bomo obhajali slovesni in zapovedani praznik Marijinega vnebovzetja. Pri obeh maša se bomo izročili Mariji v varstvo in obnovili posvetitev slovenskega naroda Mariji.

V soboto ob 19h ste lepo vabljeni na Primskovo v Marijino božjepotno cerkev, kjer bo slovesnost pred praznikom Marijinega vnebovzetja in procesijo z Marijinim kipom vodil stiški opat p. Maksimilijan File. V nedeljo bodo na Primskovem maše ob 7h, 9h, ob 15h bodo slovesne pete litanije in glavna slovesnost bo ob 17h, ko bo arhidiakon g. Jože Plut umestil novega župnika g. Sebastijana Cerka.

MED TEDNOM: vsak dan ob 18.00 razen torek ob 7.00
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

ponedeljek: 8.00 - 9.00

Sreda: 16.30 - 17.30

Ob državnih in cerkvenih praznikih ni uradnih ur

Rast za mesec januar 2022

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom