26. nedelja med letom, 26.9.2021

V ponedeljek Vincencij Pavelski, ustanovitelj lazaristov, v torek Venčeslav, mučenec, v sredo Mihael, Gabriel in Rafael, nadangeli, v četrtek Hieronim, duhovnik in cerkveni učitelj, v petek Terezija Deteta Jezusa, devica in cerkvena učiteljica, v soboto Angeli varuhi, prihodnjo nedeljo bomo obhajali smn – slovesnost župnijskega žegnanja.

Vzemite novo oktobrsko Rast.

Petek je prvi v mesecu dopoldne bom obiskal bolne in starejše. Zvečer lepo vabljeni k rožnovenski pobožnosti, ki bo v mesecu oktobru vsak večer ob 18.20, ob torkih pa po jutranji maši.

V petek ob 19h bo srečanje mladine in devetega razreda.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik župnijskega žegnanja smn. Letos bo še posebej slovesno, saj obhajamo 30. obletnico ustanovitve naše župnije. Sveto mašo bo ob 10. uri daroval ljubljanski nadškof in metropolit msgr. Stanislav Zore. Lepo vabljeni k sveti maši. Pri vseh mašah bo darovanje za vzdrževanje naše cerkve.

MED TEDNOM: vsak dan ob 18.00 razen torek ob 7.00
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

ponedeljek: 8.00 - 9.00

četrtek: 16.30 - 17.30

Ob državnih in cerkvenih praznikih ni uradnih ur

Rast za mesec december 2021

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom