28. nedelja med letom, 10.10.2021

V ponedeljek Janez XXIII., papež, v torek Maksimilijan Celjski, mučenec, v sredo Koloman, mučenec, v četrtek Kalist, papež, v petek Terezija Avilska, devica, v soboto Marjeta Marija Alakok, redovnica, prihodnja nedelja bo 29. nedelja med letom.

Lepo vabljeni vsak večer k rožnovenski pobožnosti ob 18.20, v torek po jutranji maši.

V torek ob 19h bo maša, ki jo pripravi katoliška karizmatična prenova, tudi pri tej maši je obvezen PCT pogoj, kot tudi za vsa druga bogoslužja, ki se jih udeležite v cerkvi.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za obnovo parketa med klopmi. Hvala vsem, ki ste pomagali razmontirati in tudi nazaj postaviti klopi in temeljito počistiti cerkev. Bog povrni.

Poleg maš, ki so oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Marijo Hribar v ponedeljek zvečer, 7. dan za pokojnega Franca Černeta v sredo zvečer in 7. dan za pokojno Marijo Matko in pokojnega Pavla Omejca v petek zvečer.

MED TEDNOM: vsak dan ob 18.00 razen torek ob 7.00
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

ponedeljek: 8.00 - 9.00

četrtek: 16.30 - 17.30

Ob državnih in cerkvenih praznikih ni uradnih ur

Rast za mesec december 2021

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom