31. nedelja med letom, 31.10.2021

V ponedeljek Vsi sveti, v torek Spomin vseh vernih rajnih, v sredo Viktorin Ptujski, mučenec, v četrtek Karel Boromejski, škof ,v petek Zaharija in Elizabeta, starši Janeza Krstnika, v soboto Lenart, opat, prihodnja nedelja bo zahvalna nedelja.

Večerne tedenske maše bodo ob 18. uri.

Vzemite novo novembrsko Rast.

V ponedeljek bomo obhajali slovesni in zapovedani praznik vseh svetih. Maše bodo po nedeljskem redu ob 8h in 10h. popoldne ob 14.30 bodo molitve za rajne na kranjskem pokopališču. Ob 17h bo molitev rožnih vencev za rajne v cerkvi na Rupi ob 18h tukaj v župnijski cerkvi. Ob 20h bo molitev mladih pri križu na kranjskem pokopališču.

V torek bomo obhajali spomin vseh vernih rajnih. Svete maše bodo v župnijski cerkvi ob 9h in 18h, ob 17h molitev treh delov rožnega venca za rajne. Ob 16.30 bo sveta maša in blagoslov pokopališča na Rupi.

V župnijski pisarni lahko naročite molitve za vaše pokojne.

V četrtek in petek bo verouk po urniku.

Petek bo prvi v mesecu dopoldne bom obiskal bolne in starejše.

Prihodnja nedelja bo zahvalna nedelja. Pri maši ob 10h bo srečanje zakonskih jubilantov ki ste se prijavili. Pri vseh mašah na zahvalno nedeljo bo običajno darovanje za domačega župnika.

MED TEDNOM: vsak dan ob 18.00 razen torek ob 7.00
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

ponedeljek: 8.00 - 9.00

četrtek: 16.30 - 17.30

Ob državnih in cerkvenih praznikih ni uradnih ur

Rast za mesec december 2021

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom