Kristus Kralj, vesoljstva, 21.11.2021

V ponedeljek Cecilija, devica in mučenka, v torek Klemen I., papež in mučenec, v sredo Vietnamski mučenci, v četrtek Katarina Aleksandrijska, devica in mučenka, v petek Leonard Portomavriški, redovnik in misijonar, v soboto Modest in Virgil, Škofa, apostola Karantanije, prihodnja nedelja bo 1. adventna nedelja.

V ponedeljek bomo obhajali praznik sv. Cecilije, zavetnice cerkvene glasbe. Pri sveti maši se bomo spomnili vseh pokojnih pevcev iz naše župnije in počastili zavetnico cerkvene glasbe.

V soboto bomo obhajali praznik sv. Modesta, zavetnika naše župnije in praznik celodnevnega češčenja Najsvetejšega. Sveta maša bo dopoldne ob 9. uri. Po maši bo Najsvetejše izpostavljeno v češčenje do sklepa in večerne maše ob 18. uri. Lepo povabljeni čez dan v cerkev k molitvi in češčenju.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali prvo adventno nedeljo in nedeljo Karitas. Pri mašah bomo blagoslovili adventne venčke, če jih boste prinesli s seboj. Darovanje bo za potrebe župnijske in škofijske karitas.

Umrla je Frančiška Lotrič iz Levstikove ulice. Pogreb bo v četrtek ob 12. uri na mestnem pokopališču v Kranju. Gospod, daj ji večni pokoj, ...

MED TEDNOM: vsak dan ob 18.00 razen torek ob 7.00
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

ponedeljek: 8.00 - 9.00

četrtek: 16.30 - 17.30

Ob državnih in cerkvenih praznikih ni uradnih ur

Rast za mesec december 2021

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom