ROJSTVO JANEZA KRSTNIKA, 24. 6. 2012

Na voljo je nova novomašna številka Družine. V njej najdete veliko lepega branja tako o novomašnikih kot tudi o duhovniških jubilantih.

V ponedeljek, 25. 6., bomo praznovali državni praznik - Dan državnosti. Je samoumevno, da lahko živimo svobodno v svoji državi? Zagotovo ne. Pridite k sveti maši, ko se bomo zahvalili za vse milosti, ki jih Gospod naklanja naši domovini.

Maša pri sestrah bo v torek ob 7h zjutraj.

Priprava na krst bo v sredo, 27. 6., bo 20h. krščevanje bo v nedeljo, 1. 7., po poldeseti sveti maši.

V petek, 29. 6., bomo obhajali praznik apostolov sv. Petra in Pavla. Na ta dan naši škofje posvečujejo novomašnike. V župnijski cerkvi bo sveta maša ob 19h.

Zaradi oratorija, ki bo naslednji teden, bom bolnike obiskal že ta petek (29.6.) ob istih urah kot običajno.

Ob četrtkih in petkih v juniju beremo pri sveti maši Vrtnice. Lepo povabljeni k svetim mašam.

Skupnost katoliške mladine in Škofijski odbor za mlade vabita na jubilejno 40. nočno romanje mladih na Brezje, ki bo v petek, 29. junija z začetkom ob 20. 00 uri v Šentvidu nad Ljubljano. Jubilejno romanje bo potekalo pod geslom Vztrajam, ker verujem! V Kranju se nam bo na poti pridružil tudi nadškof Stres in z nami nadaljeval pot do Brezij. Podroben potek romanja in vse druge informacije najdete na spletni strani Skupnosti katoliške mladine.

Krščanski zakon nameravata skleniti: Žiga Sitar in Nina Friedl ter Rok Rudež in Eva Velikanje. Podatki so na oglasni deski, mi pa se ju spomnimo v molitvi.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!