13. NEDELJA MED LETOM, 1. 7. 2012

Na voljo je še nova novomašna številka Družine in nova številka župnijskega lista Rast za tri tedne. V njej najdete veliko lepega branja tako o novomašnikih kot tudi o duhovniških jubilantih.

ORATORIJ: v ponedeljek, 2. 7., bomo začeli oratorij. Potrudili se bomo, da te ne bo zgolj lepo druženje, ampak tudi majhen duhovno-vzgojni kamenček v življenju otrok in animatorjev. Prosim pa vas tudi za duhovno podporo tudi za varnost vseh, ki bomo na oratoriju.

Veseli pa bomo tudi kakšnih piškotov in to čimbolj enostavnih (brez krem, čokolade, ipd.), ker je napovedana vročina. Že danes Vas vabim k zaključni maši, ki bo v soboto ob 19h. Po maši bomo predstavili utrip letošnjega oratorija, za izdelke, ki jih bodo otroci naredili na oratoriju pa boste lahko darovali na dobrodelnem bazarju.

Maša pri sestrah bo v torek ob 7h zjutraj.

V četrtek, 5. 7., bo slovesni praznik slovanskih apostolov sv. Cirila in Metoda. Grka po rodu sta odločilno vplivala na to, da smo lahko Slovenci in drugi slovanski narodi že v 9. stoletju uporabljali bogoslužne knjige v domačem jeziku.

V petek, 6. 7., bo prvi petek. Bolnike sem obhajal včeraj. Zvečer bo pobožnost v čast Srcu Jezusovemu, litanije in blagoslov z Najsvetejšim. Lepo povabljeni, da sporočite v župnišče, če kdo od starejših želi obisk duhovnika na domu za prve petke.

Češčenje Najsvetejšega na prvo soboto bo teden dni kasneje.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - JUNIJ 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!