14. NEDELJA MED LETOM, 8. 7. 2012

Na voljo je nova številka Družine. Rast je izšla prejšnji teden. Na voljo so nova misijonska obzorja.

ORATORIJ: Bogu hvala in animatorjem, da smo mogli doživeti letošnji oratorij. Podoživljali smo zgodbo o redovnici Mariji Dominiki Mazzarello in njene učitelju Janezu Bosku. Grem jaz je geslo letošnjega oratorija. To geslo naj nam da spodbudo v naših vsakodnevnih in življenjskih odločitvah. Tudi staršem in drugim, ki ste materialno in duhovno podprli prizadevanje za otroke in mlade, Bog povrni. Po blagoslovu Vas vabimo dragi starši in otroci še na kratko v spodnje prostore, kjer vam bomo predstavili predstavitveni video letošnje zgodbe, ki ga boste prejeli ob koncu počitnic. Potrebno je naročilo, kar lahko storite že danes. Prav tako si oglejte dobrodelni bazar oratorijskih izdelkov. Za vsak izdelek ste povabljeni, da darujete v dobrodelne namene.

Maša pri sestrah bo v torek ob 7h zjutraj.

V sredo, 11. 7., bo god sv. Benedikta, zavetnika Evrope. Še posebej je pomembno njegovo načelo: Moli in delaj. Radi se mu priporočajmo.

Danes teden bo tretja nedelja v mesecu pri vseh mašah bo darovanje za cerkev. Ob 15h bo molitvena ura za nove duhovne poklice.

Ob petkih bomo do septembra prebirali odlomke iz knjige Cvetke Janeza Pavla II. Zelo lepo in zanimivo branje.

Češčenje Najsvetejšega na prvo soboto bo danes teden po maši.

Oklic: Jure Hafner in Ana Janežič. Podatki so na oglasni deski.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 17.30 DO 18.30

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast za september 2018

duh. misel september 2018

Z Bogom začni vsako delo, da bo dober tek imelo!

molitveni namen - september 2018

za blagoslov v novem šolskem in veroučnem letu