15. NEDELJA MED LETOM, 15.7.2012

Na voljo je nova številka Družine. Priporočam vam jo v branje.

Maša pri sestrah bo v torek ob 7h zjutraj.

V ponedeljek goduje Karmelska Mati Božja, v torek pa sv. Aleš, spokornik.

Ob petkih prebiramo povzetke iz knjige Cvetke Janeza Pavla II. Zelo lepo in zanimivo branje. Povabljeni k sveti maši ob petkih.

Danes teden bo 16. nedelja med letom in obenem god sv. Magdalene, spokornice in svetopisemske žene. Nedeljska godovnjakinja je zavetnica naše podružnice na Rupi, zato bomo tam v nedeljo obhajali semenj. Ob 11h bo slovesna sveta maša. Lepo povabljeni v nedeljo na Rupo.

Danes teden bo tudi Krištofova nedelja. Vsako leto na to in nekaj naslednjih nedelj darujemo za akcijo Miva, s katero pomagamo pri nakupu vozil misijonarjem po vsem svetu. Nabiralnik bo kot običajno pod korom in že vnaprej hvala za Vaš dar. Darujemo tudi iz hvaležnosti za vse srečno prevožene kilometre.

Vabim Vas k dobrodelni akciji Slovenske karitas »Otroci nas potrebujejo«. S temi darovi bomo pomagali otrokom iz socialno ogroženih družin pri nakupu šolskih potrebščin.

Vabilo na romanje: vabim vas na romanje v Makedonijo od 18. do 22. Septembra. Zelo lep program med katerim bomo obiskali tudi rojstno hišo matere Terezije in spoznavali bratski pravoslavni svet. Program je pri kiosku z verskim tiskom. Romamo še z dvema župnijama, zato čimprej prijavite v župnijski pisarni.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 17.30 DO 18.30

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast za september 2018

duh. misel september 2018

Z Bogom začni vsako delo, da bo dober tek imelo!

molitveni namen - september 2018

za blagoslov v novem šolskem in veroučnem letu