17. NEDELJA MED LETOM, 29. 7. 2012

Na voljo je nova številka Družine in avgustovsko Ognjišče. Priporočam vam ju v branje. Rast je izšla prejšnji teden in je še na voljo.

Maša pri sestrah bo v ponedeljek in torek ob 7h zjutraj.

Za akcijo Miva še lahko darujete v nabiralnik pod korom. Hvala za Vaš dar.

V ponedeljek, 30. 7., bo ob 20h priprava na krst. Krščevanje bo v nedeljo 5. avgusta po poldeseti sveti maši.

V torek goduje sv. Ignacij Lojolski, ustanovitelj jezuitov, v soboto pa sv. Janez Vianey, arški župnik.

Petek bo prvi v mesecu. Dopoldne bom obhajal bolnike po domovih, zvečer bo pobožnost v čast Srcu Jezusovemu. Ob petkih prebiramo povzetke iz knjige Cvetke Janeza Pavla II. Zelo lepo in zanimivo branje. Povabljeni k sveti maši ob petkih.

Sobota bo prva v mesecu. Po maši bo 45min tihega češčenja Najsvetejšega.

Vabim Vas k dobrodelni akciji Slovenske karitas »Otroci nas potrebujejo«. S temi darovi bomo pomagali otrokom iz socialno ogroženih družin pri nakupu šolskih potrebščin.

Vabilo na romanje: vabim vas na romanje v Makedonijo od 18. do 22. Septembra. Zelo lep program med katerim bomo obiskali tudi rojstno hišo matere Terezije in spoznavali bratski pravoslavni svet. Program je pri kiosku z verskim tiskom. Romamo še z dvema župnijama, zato se prijavite do 12. avgusta v župnijski pisarni.

Župnijska karitas v juliju in avgustu nima uradnih ur. Imamo pa nov kontaktni telefon, ki je zapisan v Rasti in na vratih karitas.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019