18. NEDELJA MED LETOM, 5. 8. 2012

Na voljo je nova številka Družine in avgustovsko Ognjišče. Priporočam vam ju v branje.

V torek in sredo v župniji ne bo svete maše, tako kot je zapisano v Rasti.

Za akcijo Miva še lahko darujete še danes v nabiralnik pod korom. Hvala za Vaš dar.

V četrtek goduje sv. Edith Stein (Terezija Benedikta od križa), v petek sv. Lovrenc, v soboto sv. Klara, redovna ustanoviteljica. Danes teden bo 19. nedelja med letom.

Ob petkih prebiramo povzetke iz knjige Cvetke Janeza Pavla II. Zelo lepo in zanimivo branje. Povabljeni k sveti maši ob petkih.

Za romanje v Makedonijo je čakalna lista. Za informacije se oglasite v župnijski pisarni.

Župnijska karitas v juliju in avgustu nima uradnih ur. Imamo pa nov kontaktni telefon, ki je zapisan v Rasti in na vratih karitas.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 16.30 - 17.30