23. NEDELJA MED LETOM, 9.9.2012

Na voljo je nova številka Družine in septembrsko Ognjišče.

ROMANJE V VELESOVO: že nekaj let romamo k materi božji v Velesovo. Naš namen je prositi za blagoslov novega veroučnega in šolskega leta. Tudi danes (9.9.) bomo ob 13h odšli izpred župnišča. Pot traja nekaj manj kot dve uri. Ob 15h bo tam sveta maša, ki jo bo daroval g. Božo Rustja, urednik Ognjišča. Po maši bo še procesija z Marijinim kipom. Lepo Vas vabim na romanje, še posebej starše in veroučence. Toplo povabljeni tudi starši birmanci in starši.

V ponedeljek, 10. 9., začnemo z rednim veroukom po urniku. Vpis za zamudnike bo še v tem tednu med uradnimi urami.

V ponedeljek, 10. 9., bomo ob 20h začeli katehumenat na Tavčarjevi 43. Priprava odraslih na zakramente traja do velike noči. Kandidati na velikonočno vigilijo na veliko soboto prejmejo zakramente. Predhodna prijava ni potrebna, zato se kandidati lahko kar oglasite na prvem srečanju.

Maša pri sestrah bo v torek ob 7h zjutraj.

V sredo, 12. 9., bo po maši srečanje sodelavcev karitas.

V soboto, 15. 9., bo v Stični vseslovensko srečanje mladine. Organiziranega prevoza ne bo. Povabljeni, da se organizirate sami. Poseben vlak odpelje iz Ljubljane ob 7.50.

Danes teden bo 24. nedelja med letom. Pri vseh mašah bo naš gost p. Vladimir Kos, misijonar na Japonskem. Povabljeni, da darujte za potrebe sirotišnice, ki jo pater oskrbuje. Pri stranskih vratih bo poseben pehar v ta namen.

V nedeljo, 16. 9., bo tretja nedelja v mesecu. Popoldne ob 15h bo molitvena ura za nove duhovne poklice. Še posebej povabljeni vsi, ki ne boste mogli na mali šmaren na Brezje.

Romarje v Makedonijo vabim, da poravnate še preostali del stroškov v župnijski pisarni.

Naslednja nedelja bo tretja v mesecu. Pri vseh mašah bo darovanje za cerkev.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019