25. NEDELJA MED LETOM, 23.9.2012

Na voljo je nova številka Družine. Rast je izšla prejšnji teden.

Na Slomškov god v ponedeljek, 24. 9., pa bomo ob 17h izpostavili Najsvetejše in ga častili do 18.30, ko bo običajna molitev rožnega venca ob 19h pa litanije in blagoslov ter potem sveta maša.

V ponedeljek, 24. 9., bo ob 20h srečanje za starše birmancev. Pogovorili se bomo o letošnji pripravi na birmo.

Maša pri sestrah bo v torek ob 7h zjutraj.

V četrtek, 27. 9., bo ob 20h kateheza za odrasle. Lansko leto smo imeli četrti četrtek v mesecu t.i. katehezo za odrasle. Gre za enourni večer, kjer smo spoznavali različne stvari našega krščanskega življenja. Vse mesece do konca šolskega leta se nas je zbiralo do deset udeležencev. Že ob koncu lanskega leta smo se odločili, da s katehezo nadaljujemo tudi v letošnjem letu. Na prvem srečanju se bomo posvetili letu vere. Naslov večera bo: Zakaj in kaj verujem? Starši lepo povabljeni.

V nedeljo, 30. 9., bomo obhajali katehetsko nedeljo. Pri maši ob 9.30 bomo blagoslovili torbe in zvezke. Gre za simbolno dejanje s katerim bomo pokazali, da kličemo in prosimo za božji blagoslov pri vzgojnem in katehetskem delu.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019