26. NEDELJA MED LETOM, 30.9.2012

Na voljo je nova številka Družine, Ognjišče in nova Rast za dva tedna.

V ponedeljek, 1. 10., bo ob 20h priprava na krst. Krščevanje bo v nedeljo, 7. 10., po enajsti sveti maši.

Maša pri sestrah bo v torek ob 7h zjutraj.

V sredo, 3. 10., bo ob 20h prvo srečanje Šole za zakon. Srečanja si bodo sledila vsako prvo in tretjo sredo od oktobra do konca maja. Predhodna prijava ni potrebna. Priporočamo jo vsem, ki se želijo temeljito pripraviti na prejem zakramenta svetega zakona.

V sredo, 3. 10., bo po maši slavilna molitev. Letos bomo imeli to obliko molitve vsako prvo in tretjo sredo v mesecu. Lepo povabljeni vsi, ki ste že prihajali k molitvi, in tudi vsi novi molivci.

V četrtek, 4. 10., goduje sv. Frančišek Asiški. Češčenje tega svetnika je tudi v naših krajih zelo priljubljeno. Iz njegovih redovnih pravil in duhovnosti izvirajo tudi naše sestre. Povabljeni k sveti maši.

V četrtek, 4. 10., bo ob 20h srečanje članov ŽPS. Dragi najbližji sodelavci, vabim Vas, da gotovo pridete k temu večeru.

V petek, 5. 10., bo prvi petek v mesecu. Dopoldne bom obhajal bolnike po domovih, zvečer bo pobožnost v čast Srcu Jezusovemu. Ta dan začenjamo tudi pobožnost devetih prvih petkov.

Na prvi petek bo ob 20h tudi prva mladinsko srečanje za srednješolce.

V soboto, 6. 10., bo prva sobota. Po maši bo 45 min tihega češčenja Najsvetejšega.

V nedeljo, 7. 10., bo rožnovenska nedelja in začetek Leta vere. Pri sveti maši ob 9.30 bodo sodelovali člani ŽPS.

OKTOBER-MESEC ROŽNEGA VENCA: Molitev rožnega venca bo vsak dan pred mašo in v nedeljo ob 14h. Naj nam ne bo žal časa, da zmolimo vsak dan vsaj eno desetko. Zelo priporočam vsaj kratko molitev rožnega venca po družinah.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019