Šola za zakon Najina pot

Deluje vse leto od oktobra do junija. Srečanja so dvakrat mesečno, vsako prvo in tretjo sredo v mesecu ob 20h v prostorih župnišča. Šola za zakon je namenjena parom fantov in deklet, ki že resno hodijo skupaj, kot daljnoročna priprava na zakon. Par obiskuje šolo za zakon več let ali najmanj eno šolsko leto.

Šola za zakon Najina pot deluje po načinu, ki ga je zasnoval pater Vital Vider, in danes deluje po vsej Sloveniji.

Več informacij o tem lahko najdete na: http://www.rkc.si/najinapot/

Prvo srečanje Šole za zakon v pastoralnem letu 2019/2020 bo v sredo, 2. 10. 2019 ob 20h v župnišču na Zlatem polju.

Kontaktne osebe za informacije in prijavo:

Voditelja: Vladka in Sandi Remar
Tel: 04 238 18 60
GSM:051 80 13 68

Župnik: Erik Švigelj
Tel: 04 202 55 00

sz1msz2msz3msz4msz5m

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019