Katehumeni

Mladinci in odrasli, ne glede na zgornjo starost, ki še niso prejeli katerega od zakramentov, kot so sveti krst, sveto obhajilo ali sveta birma, pa bi se želeli pripraviti na sprejem zakramentov in krščansko življenje, se lahko vključijo v skupino katehumenov. Priprava poteka od srede septembra do velike noči . Srečanja za katehumene so vsak ponedeljek ob 20. uri. Srečanja vodimo župniki iz vseh kranjskih župnij. Najprej je 5 srečanj v župniji Kranj center, nato 5 srečanja v župniji Kranj Zlato polje, sledi 5 srečanj v župniji Kranj Primsko, 5 srečanj v župniji Kranj Šmartin in nato zopet 5 srečanj v župniji Kranj center. Kadnidati za katehumenat se lahko pozanimate o katehumenatu v župnijski pisarni osebno ali po telefonu.

V mesecih juniju, juliju in avgustu so uradne ure med tednom po večerni maši. Če kdaj slučajno mašuje kdo drug, potem uradne ure odpadejo.

PRVA SREDA V MESECU: OD 9.00 DO 10.00

TRETJA SREDA V MESECU: OD 16.00 DO 17.00

Rast - avgust 2018

Duhovna misel

Gospod je res vstal! Aleluja!

Molitveni namen

Za naše letošnje prvoobhajance in njihove družine!