Ul. XXXI. divizije 1, 4000 Kranj

Tel. 04/202-55-00

zupnija.kranj-zlato.polje@rkc.si

18. nedelja med letom, 2.8.2020

Godovi v tednu pred nami:

V ponedeljek Konrad, redovnik, v torek Janez M. Vianney, arški župnik, v sredo Marija Snežna, v četrtek Jezusova spremenitev na gori, v petek Sikst II., papež in mučenec, v soboto Dominik, ust. dominikancev, prihodnja nedelja bo 19. nedelja med letom.

Od torka naprej bodo vse torkove jutranje maše v cerkvi.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše.

V soboto bo v ljubljanski stolnici potekalo škofovsko posvečenje msgr. dr. Mitja Leskovarja, ki je bil v naši župniji diakon za časa g. Grdena. Zaradi koronavirusa množična udeležba ne bo mogoča, ampak samo za povabljene, bomo pa lahko spremljali prenos posvečenja preko radia Ognjišče, TV Exodus ali pa You Tube kanala Ljubljanske nadškofije. Prihodnjo nedeljo pa bo novi nadškof g. Mitja daroval slovesno sveto mašo ob prazniku sv. Lovrenca v domači župniji na Kokrici. Maša bo ob 9h zunaj pred župniščem in ste lepo vabljeni na slovesnost.

 

 

SVETE MAŠE

 

MED TEDNOM: vsak dan ob 19.00,
razen torek ob 7h

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

OB PRAZNIKIH MED TEDNOM: 9.00 IN 19.00

v cerkvi na Rupi ob sredah ob 18.00

 

URADNE URE


ŽUPNIJSKI URAD:

ponedeljek: 8h do 9h

sreda: 16.30 do 17.30

Ob državnih in cerkvenih praznikih ni uradnih ur


ŽUPNIJSKA KARITAS:

po dogovoru, pokličite po telefonu

tel.  Karitas: 030 607 929

 

 

Rast za oktober 2022

pdfRAST-22-10.pdf

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom

Spoštovani obiskovalec. Naša spletna stran uporablja piškotke. Več informacij o piškotkih

Sprejemam piškotke.

Več informacij o piškotkih