CVETNA NEDELJA, 28.3.2021

V ponedeljek Štefan, papež, v torek Amadej, vojvoda, v sredo Benjamin, mučenec, v četrtek Tomaž Tolentinski, misijonar, v petek Frančišek Paolski, puščavnik, v soboto Rihard, škof, prihodnjo nedeljo praznujemo veliko noč.

Danes popoldne ob 14. uri bo molitev križevega pota.

Vzemite novo aprilsko Rast.

V sredo bom obiskal bolne in starejše pred velikonočnimi prazniki.

Na veliki četrtek se bomo spominjali Jezusove zadnje večerje. Sveta maša bo ob 19. uri.

Na veliki petek – dan Gospodove smrti na križu bomo molili križev pot ob 15. uri, obredi velikega petka bodo ob 18. uri.

Na veliko soboto bo ob 6.30 blagoslov velikonočnega ognja. Blagoslovi velikonočnih jedil bodo v župnijski cerkvi ob 11h, 12h, 14h 14.30 in 16h. V Struževem ob 15h in na Rupi ob 15.30.

Velikonočna vigilija bo ob 19h.

Na veliko noč bodo letos svete maše izjemoma ob 7h, 8h, 9h in 10h.

Zaradi ukrepov, ki veljajo za preprečevanje okužbe s koronavirusom vas prosim, da vas večina ostane doma in spremljate in sodelujete pri obredih in svetih mašah preko medijev, nekaj vas lahko pride tudi v cerkev, preveč pa ne. Hvala za razumevanje. Če bodo v teku tedna ukrepi glede bogoslužja kaj spremenjeni, boste o tem obveščeni.

Umrla je Stanislava Perčič – Šumova mama iz Rupe 21. Pogreb bo v ponedeljek ob 14. uri na mestnem pokopališču v Kranju, po pogrebu bo sveta maša v župnijski cerkvi.

Umrl je Franc Korče iz Gosposvetske ulice 15. Pogreb bo v torek ob 14. uri na mesntem pokopališču v Kranju. Gospod, daj jim večni pokoj.

MED TEDNOM: vsak dan ob 19.00,
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 17.00 do 17.30

Rast za mesec maj 2021

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom