Binkošti, 23.5.2021

V ponedeljek Marija Pomagaj, v torek Urban, papež, v sredo Filip Neri, duhovnik, v četrtek Alojzij Grozde, mučenec, v petek Margareta, mučenka, v soboto Pavel VI., papež prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik Svete Trojice.

V ponedeljek bomo obhajali binkoštni ponedeljek in slovesni praznik Marije Pomagaj. Sveti maši bosta dopoldne ob 9. uri in zvečer ob 19. uri. Uradne ure ta dan odpadejo.

Ves teden bo potekal verouk po urniku.

V četrtek, petek in soboto bo tridnevnica za prvoobhajance in starše pred prvim svetim obhajilom.

V petek bo priložnost za sveto spoved od 18.30 naprej za starše prvoobhajancev in vse druge, ki boste želeli prejeti zakrament svete spovedi.

Prihodnjo nedeljo bomo pri maši ob 10. uri imeli praznik prvega svetega obhajila.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojnega Nikota Luthar v soboto zvečer.

MED TEDNOM: vsak dan ob 19.00,
razen torek ob 7h

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

v cerkvi na Rupi ob sredah ob 18.00

ponedeljek: 8h do 9h

sreda: 16.30 do 17.30

Ob državnih in cerkvenih praznikih ni uradnih ur

Rast za oktober 2022

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom