V ponedeljek Damaz, papež, v torek Devica Marija iz Guadalupe, v sredo Lucija, devica in mučenka, v četrtek Janez od Križa, duhovnik, v petek Drinske mučenke, v soboto Adelajda, kraljica, prihodnja nedelja bo 3. adventna nedelja.

V soboto bomo začeli z božično devetdnevnico. Lepo vabim odrasle in otroke. Naj bo to naša skupna priprava na božične praznike.

Ta teden bomo imeli z veroučenci spovedovanje. Če kdo ne more k svoji uri, naj se pridruži kakšnemu drugemu razredu za sveto spoved.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za ogrevanje naše cerkve.

V kiosku lahko dobite koledarje, pratiko, oglje in kadilo, božične voščilnice. Tudi mladi ponujajo božične voščilnice, ki so jih sami izdelali.

Prejšnjo nedeljo ste darovali za potrebe župnijske in škofijske Karitas 1.639,47€.

Poleg oznanjenih maš bo še 7. dan za pokojnega Antona Koželja, v ponedeljek zvečer in 7. dan za pokojnega Antona Miklavčiča v petek zvečer.