V ponedeljek Nika, redovnica, v torek Perpetua in Felicita, mučenki, v sredo Janez od Boga, redovni ustanovitelj, v četrtek Frančiška Rimska, redovnica, v petek 40 mučencev iz Armenije, v soboto Benedikt, škof, prihodnja nedelja bo 3. postna nedelja.

Popoldne ob 14. uri lepo vabljeni k pobožnosti križevega pota.

V petek ob 19h bo seja župnijskega pastoralnega sveta.

V petek lepo vabljeni h križevemu potu ob 18. uri in že ob 17h k molitveni uri za nove duhovne poklice. Križev pot bodo molili člani župnijskega pastoralnega sveta.

Poleg oznanjenih maš bo ta teden še: 7. dan za pokojnega Franca Grašiča v sredo zvečer, 7. dan za pokojno Heleno Korče, v sredo zvečer, 7. dan za pokojnega Jožeta Kerna v četrtek zvečer.

Umrl je Tomislav Margeta iz Valjavčeve ulice 3. Pogreb bo v torek ob 13. uri na mestnem pokopališču v Kranju. Gospod, daj mu večni pokoj.