V ponedeljek Rozalija, devica in spokornica, v torek Mati Terezija, redovna ustanoviteljica, v sredo Zaharija, prerok, v četrtek Regina, devica in mučenka, v petek rojstvo Device Marije, v soboto Peter Klaver, misijonar, prihodnja nedelja bo 23. nedelja med letom.

V ponedeljek od 9h do 11h in od 15h do 18h bo v župnijski pisarni potekal vpis v veroučno šolo. Več si preberite na spletni strani župnije pod zavihkom verouk.

V sredo bo maša na Rupi ob 18. uri.

V petek bomo obhajali mali šmaren praznik rojstva Device Marije. Sveti maši bosta po prazničnem redu: dopoldne ob 9h in zvečer ob 19. uri.

V soboto bo potekal molitveni dan za nove duhovne poklice na Brezjah. Molitveni program se bo začel ob 9. uri ob 10h bo sveta maša zunaj pred baziliko, ki jo bo ob somaševanju duhovnikov in redovnikov ljubljanske nadškofije daroval nadškof Stanislav Zore. Lepo vabljeni na Brezje.

Prihodnjo nedeljo bomo začeli z veroučnim in pastoralnim letom s sveto mašo ob 10. uri, pri kateri bomo imeli blagoslov veroučencev in šolskih torb.