V ponedeljek Helena Alzaška, kneginja, v torek Bernardka Lurška, devica, v sredo Robert, opat, v četrtek Sabina, redovnica, v petek Leon IX, papež, v soboto Anastazij, opat, prihodnja nedelja bo 4. velikonočna nedelja – nedelja Dobrega Pastirja.

Danes popoldne ob 15. uri bo v župnijski cerkvi v Predosljah srečanje mladinskih in otroških pevskih zborov dekanije Kranj. Sodeloval bo tudi naš mladinski pevski zbor. Lepo vabljeni.

Danes začenjamo teden molitve za nove duhovne poklice, ki se bo končal z nedeljo Dobrega Pastirja. Ves teden bomo pred sveto mašo molili rožni venec za nove duhovne poklice. Pri mašah bomo prisluhnili nagovorom za teden molitve za nove duhovne poklice, še posebej povabljeni v petek eno uro pred sveto mašo k molitvi za nove duhovne poklice.

V sredo po večerni maši bo srečanje svetopisemske skupine.

V soboto bo na Brezjah srečanje družin ljubljanske nadškofije. Začetek bo ob 14. uri sklep ob 17. uri. Program srečanja imate objavljen v zadnji Rasti.

V soboto ob 20. uri bomo imeli v župnijski dvorani gosta Andreja in Marijo Štremfelj, ki nam bosta v sliki in besedi spregovorila in predstavila svoja popotovanja, še posebej zadnje v Nepal.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za poplačilo dolga, od obnove notranjosti župnišča. Hvala za vsak vaš dar.

Poleg oznanjenih maš bo še 7. dan za pokojno Marijo Bižal v petek zvečer in maša za pokojno Marijo in Antonijo Frelih ob obletnici, v nedeljo ob 10h.