V ponedeljek Benedikt, škof, v torek Justina, redovnica, – gregorjevo, v sredo Kristina, mučenka, v četrtek Matilda, kraljica, v petek Klemen Marija Dvoržak, redovnik, v soboto Herbert, škof, prihodnja nedelja bo 5. postna – tiha nedelja.

Danes popoldne ob 14h lepo vabljeni k pobožnosti križevega pota.

V torek ob 18. uri bo sveta maša, ki jo pripravi katoliška karizmatična prenova.

V četrtek ob 19h bo v naši cerkvi indijski karizmatik Romeo Fernando, ki bo govoril o moči molitve. Lepo vabljeni.

V petek ob 18h vabljeni h križevemu potu in sveti maši.

V soboto po večerni maši bo naša gostja s. Andreja Godnič, ki je bila misijonarka v Venezueli. Lepo vabljeni.

Prihodnja nedelja bo tiha nedelja, pri mašah boste lahko dobili oljčne vejice za cvetno nedeljo. Vaš dar bo namenjen za obnovo in vzdrževanje cerkva v slovenski Istri.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu. Pri vseh mašah bo darovanje za obnovo križa na rupovškem pokopališču.