V ponedeljek Feliks, opat, v torek Jordan, redovnik, v sredo Valentin duhovnik in mučenec, v četrtek Klavdij, redovnik, v petek Julijana, mučenka, v soboto Silvin, škof, prihodnja nedelja bo 1. postna nedelja.

V ponedeljek bomo imeli dan celodnevnega češčenja Najsvetejšega – zadostilno češčenje za vse žalitve in skrunitve, s katerimi je Bog žaljen od ljudi. Začetek bo s sveto mašo dopoldne ob 9. uri. Po maši bomo Najsvetejše izpostavili v češčenje do 12. ure in nato od 14 ure naprej do sklepa in svete maše ob 18. uri. Lepo vas povabim k molitvi v našo cerkev.

V torek ob 18h bo sveta maša, ki jo pripravi Katoliška karizmatična prenova.

V sredo bomo obhajali pepelnico, začetek postnega časa in ta dan bo strogi post. Sveta maša bo ob 18. uri. Pri maši bo obred pepeljenja.

V petek bomo ob začetku maše molili križev pot. Lepo vabljeni k tej pobožnosti in sveti maši.

V nedeljo bomo imeli običajno romanje na Tabor pri Podbrezju. Ob 15.30 bo pobožnost Križevega pota in ob 16h sveta maša. Lepo vabljeni.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za ogrevanje naše cerkve.

Prihodnjo nedeljo bo pobožnost križevega pota pri dopoldanskih mašah.

Poleg oznanjenih maš bo še 7. dan za pokojno Julko Frelih v petek zvečer.

Umrla je Angela Bulovec iz Bleiweisove 86. Pogreb s sveto mašo bo v torek ob 15. uri na Kokrici. Gospod, daj ji večni pokoj.