V ponedeljek Marija, Mati Cerkve, v torek Kancijan in drugi oglejski mučenci, v sredo Obiskanje Device Marije, v četrtek Justin, mučenec, v petek Erazem, škof, v soboto Karel Lwanga in drugi ugandski mučenci, prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik Svete Trojice.

Vzemite novo – junijsko Rast.

V ponedeljek bomo obhajali binkoštni ponedeljek in praznik Marije Matere Cerkve. Sveti maši bosta po prazničnem redu: dopoldne ob 9h in zvečer ob 19h.

V sredo bomo sklenili šmarnično pobožnost.

V četrtek bomo začeli z mesecem junijem, ki je posvečen Jezusovemu Srcu in s pobožnostjo vrtnic.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše, zvečer lepo povabljeni k pobožnosti na čast Jezusovemu Srcu.

Sobota bo prva v mesecu, po maši bo prvosobotna pobožnost na čast Marijinemu Brezmadežnemu Srcu in nato še tiho češčenje Najsvetejšega.

V  tem tednu bomo zaključili z veroukom in razdelili spričevala.

V soboto bomo imeli romanje na Brezje za družine, še posebej družine letošnjih birmancev v zahvalo za podelitev zakramenta svete birme. Sveta maša bo na Brezjah ob 10. uri. Lepo vabim birmance, družine in vse ostale da se srečamo na Brezjah. NA romanje greste lahko z avtomobilom, kolesom ali peš. Tisti, ki bi šli peš se dobimo ob 6h pred župniščem in gremo skupaj peš na Brezje. Za nazaj naj si vsak poskrbi za prevoz oz. lahko uporabite lokalni avtobus.