V ponedeljek Kristina, mučenka, v torek Matilda, Kraljica, v sredo Klemen Marija Dvoržak, redovnik, v četrtek Herbert, škof,  v petek Patrik, škof in misijonar, v soboto Jožef, Jezusov rednik, prihodnja nedelja bo 4. postna nedelja.

Danes popoldne ob 14. uri lepo vabljeni k pobožnosti križevega pota

V torek bo sveta maša ob 18. uri, ki jo bo pripravila katoliška karizmatična prenova.

V sredo po večerni maši bo srečanje svetopisemske skupine.

V četrtek ob 19. uri bo v cerkvi sestanek za starše birmancev.

V petek ob 18h vabljeni h križevemu potu, ki ga bodo vodili birmanci.

V soboto bomo imeli praznovanje slovesnega praznika sv. Jožefa. Ker pride letos praznik na nedeljo, ga bo praznovali en dan prej. Zato bodo svete maše v soboto po prazničnem redu: dopoldne ob 9. uri in zvečer ob 18. uri. Lepo vabljeni ta dan k sveti maši, pri kateri se bomo sv. Jožefu izročili v varstvo in priporočili v priprošnjo za našo domovino, naše družine in za srečno zadnjo uro.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za vzdrževanje naše cerkve.

Poleg oznanjenih maš bo še 7. dan za pokojnega Tomislava Margeta, v ponedeljek zvečer.