V ponedeljek Bonifacij, škof in mučenec, v torek Norbert, škof, v sredo Prvi mučenci tržaške Cerkve, v četrtek Sveto Rešnje Telo in Sveta Rešnja Kri, v petek Primož in Felicijan, mučenca, v soboto Edvard, duhovni pisatelj, prihodnja nedelja bo 10. nedelja med letom.

V torek in sredo bo sveta maša samo zjutraj ob 7. uri. Na Rupi v sredo ne bo svete maše.

V četrtek bomo obhajali slovesni in zapovedani praznik Svetega Rešnjega Telesa in svete Rešnje Krvi. Sveti maši bosta ob 9h in 19h.

Prihodnjo nedeljo bo v župnijski cerkvi sveta maša samo ob 8h zjutraj. Maša ob 10h bo v cerkvi na Rupi, po maši pa bo Telovska procesija po poljih na Rupi. Lepo vabljeni.

Poleg oznanjenih maš bo še maša za +Jožeta in Ljudmilo Zavrl v ponedeljek zvečer.